Erilahendused

Erilahendused

Tänapäevased suluselahendused nii akendele kui ustele võimaldavad nutikalt juhitavaid funktsioone:

  • Mootoriga avatavad raamid
  • Elektriliselt avanevad ukselukud
  • Läbipaistvust muutev klaaspakett
  • Mootoriga ja käsitsi liigutatavad paketisisesed ribikardinad ja rulood
  • Vitraažklaasid
  • Žalusiid

Tutvu meie toodetega

 
 

Küsi pakkumist

Sikuta ja lase lahti failid siia või lae üles

Kirja saates annan nõusoleku oma kontaktandmete jagamiseks Viking Window AS müügiesinduse töötajatele.

Tutvu meie Andmekaitse ja privaatsustingimustega!

Erilahendused akendele ja ustele

Yale Doorman on elektrooniline ukse avamise ja lukustamise süsteem. Sellega juhitakse ukse käepideme tööd - lukustatud olekus on ukse käepide kremoonist ja lukustusest lahti ühendatud st ust ei saa avada. Avamiseks on võimalik kasutada kiipi või PIN-koodi. Lisaks on olemas ka nutiseadme jaoks toimiv äpi-lahendus, mis eeldab täiendava nn hub-boxi ostmist koos uksega ja toimivat internetiühendust.

Küsi lisainfot müügiesindusest!

Halke nutilukk on elektrooniline ukse avamise ja lukustamise süsteem, mis sobib nn eurosüsteemi lukustusega välisuksele. Sellega juhitakse ukse käepideme tööd - lukustatud olekus on ukse käepide kremoonist ja lukustusest lahti ühendatud st ust ei saa avada. Avamiseks on võimalik kasutada sõrmejälge, kiipi või PIN-koodi. Lisaks on olemas ka nutiseadme jaoks toimiv äpi-lahendus, mis toimib Bluetooth ühenduse kaudu. Kui on soov täiendavalt lukku juhtida interneti vahendusel, siis see eeldab täiendava nn hub-boxi ostmist koos uksega ja toimivat internetiühendust.

Küsi lisainfot müügiesindusest!

Klassikaline vitraaž

Klassikaline vitraaž on kõige vanem vitraažitehnika, mis on ajas vähe muutunud. Klassikalist vitraaži on kõige parem kirjeldada väljendiga „nagu kirikus”. Tehnikas kasutatakse värvilisi vitraaži klaase, kus iga tükk on eraldi klaasist välja lõigatud. Tükid seotakse omavahel H-kujulise tinast profiiliga. Kui vitraaž on kokku pandud joodetakse tinaprofiil üle. Klassikaline vitraaž sobib hästi geomeetriliste mustrite jaoks. Soovitame klassikalist vitraaži kasutada restaureerimiste puhul ja vanades ajaloolistes hoonetes.

Kaasaegsetel majadel sageli kasutatavad suurte klaasipindadega võib kaasneda siseruumide ülekuumenemine ja privaatsuse kadu.

Alternatiivina (või lisaks) kardinatele on võimalik kasutada klaaspaketi konstruktsiooni integreeritud ribikardina lahendust, mis pakub lahenduse mõlemale

PAS24 on Inglismaal uute ehitiste jaoks kehtiv akende ja uste sissemurdmiskindluse standard. Erisulusega ja lamineeritud klaasiga tooted peavad vastu pidama vähemalt 15 minuti pikkusele nn käsitsi lahti murdmise katsele (standard reguleerib, milliseid tööriistu tohib kasutada) ja suluse tugevust kontrollitakse testi käigus täiendavalt mehhaanilise koormamise teel.

e-Power lükanduks on uus ja ainulaadne lükanduks, mis funktsioneerib elektrimootoriga.

NB! Toodet valmistatakse ainult puitalumiinium uksena!

Standardvarustus:
Liginullenergia hooneLiginullenergia hoone
Avanemistüübid:

SmartAir on elektrooniline ukse avamise ja sulgemise süsteem. Sellega juhitakse ukse käepideme tööd - suletud asendis on ukse käepide kremoonist ja lukustusest lahti ühendatud st ust ei saa avada. Avamiseks on võimalik kasutada nt plastkaarti, kiipi või PIN-koodi.

Küsi lisainfot müügiesindusest!

Tere tulemast meie esindusse!

Viking Window AS
Mäo 72751 Järvamaa
viking@viking.ee
Tel. +372 384 8900
Faks +372 385 3027

Kõik kontaktid