Viking Window tootevalikus on palju erilahendusi:

  • Žalusiid
  • Vitraažklaasid
  • Paketisisesed rulood ja ribikaardinad
  • Tootesse paigaldatavad lemmikloomaluugid
  • Elektriliselt juhitavad sulusesüsteemid

Täpsemat infot küsi müügiesindusest!

SmartAir lukusüsteem

smartair 150pxSmartAir on elektrooniline ukse avamise ja sulgemise süsteem. Sellega juhitakse ukse käepideme tööd - suletud asendis on ukse käepide kremoonist ja lukustusest lahti ühendatud st ust ei saa avada. Avamiseks on võimalik kasutada nt plastkaarti, kiipi või PIN-koodi.

Küsi lisainfot müügiesindusest!

Juhendid SmartAir süsteemi kasutamiseks:

Lihtsustatud kasutusjuhend PDF ja Tootja kasutusjuhend PDF

Videojuhendid Viking Window Youtube'i kanalis - lingile vajutades suunatakse teid edasi uuele lehele:

1. Peakasutaja kaardi programmeerimine

2. Tavakasutaja kaardi programmeerimine

VikingWave paketi sisene ruloo

Nutikas päikesekaitselahendus 48 - 52 mm 3-kordse klaasiga pakettidele.

VikingWave on uuenduslik kompaktne ruloosüsteem, mis suudab täita väga erinevaid ülesandeid ja funktsioone päikese, pimestamise ning kuumuse eest kaitsmisel. Terve ruloo on integreeritud täielikult klaaspaketi klaasidevahelisse ruumi, võimaldades seda kasutada erinevates avatäitelahendustes.

VikingWave ruloo on mõeldud eeskätt kaitseks päikese eest, vähendades energia kulu, mida on vaja ruumide jahutamiseks. Samas parendab see ka mõnevõrra klaaspaketi soojusisolatsiooni kui on maksimaalselt alla keritud. 

Žalusii

zhalusii 1 smallŽalusiiks nimetatakse akna välisküljele paigaldatud nn. ribide konstruktsiooni. Klõpsa piltidele, et näha suuremal!

Tüüpiliselt koosneb žalusii lisaks ribidele veel putukavõrgust ja tuulutusavana kasutatavast luugist või siis tavalise klaasiga varustatud aknaraamist. Üldjuhul paikenb žalusii akna ühele küljele jäävas kitsamas avas.

Küsi lisainfot müügiesindusest!

 

zhalusii 2 small

Vitraažklaasid

Klassikaline vitraaž

Klassikaline vitraaž on kõige vanem vitraažitehnika, mis on ajas vähe muutunud. Klassikalist vitraaži on kõige parem kirjeldada väljendiga „nagu kirikus”. Tehnikas kasutatakse värvilisi vitraaži klaase, kus iga tükk on eraldi klaasist välja lõigatud. Tükid seotakse omavahel H-kujulise tinast profiiliga. Kui vitraaž on kokku pandud joodetakse tinaprofiil üle. Klassikaline vitraaž sobib hästi geomeetriliste mustrite jaoks. Soovitame klassikalist vitraaži kasutada restaureerimiste puhul ja vanades ajaloolistes hoonetes.

 
 

Küsi pakkumist

*
*
*
*
*
*

Kirja saates annan nõusoleku oma kontaktandmete jagamiseks Viking Window AS müügiesinduse töötajatele.

Tutvu meie Andmekaitse ja privaatsustingimustega!